У цьому розділі сайту — те, чим по праву пишатися Юридичний центр захисту боржників. Тут ми показуємо лише деякі (!) приклади успішних завершень справ наших клієнтів. Лише деякі — тому що їх щотижня десятки!

Гарантійні листи — ось те, до чого прагнуть наші клієнти і їм допомагаємо в цьому. Ці листи видає кредитор або колекторська (факторингова) компанія як гарантію того, що клієнт точно закриє свій кредит з найменшими втратами. Там зазначено, скільки потрібно заплатити — а за допомогою нашої компанії це зазвичай “тіло кредиту” (основний борг) і невеликі відсотки. Всі незаконні нарахування ми намагаємося допомогти Вам списати! Дуже ефективні в цьому контексті пакети наших послуг — “Захист прав позичальника”, пакет “Захист”, “Захист+”, алгоритм “Вихід”, “Знаття нотаріального напису”.

Також в цьому розділі представлені результати судових розглядів. Суд — далеко не завжди погано, найчастіше це дуже правильна і ефективна міра позбавлення від боргів. Юристи компанії Юридичний центр захисту боржників мають багатий досвід з цих питань. Такі послуги як “Представництво в суді” і “Банкрутство фізичних осіб” складають ТОП наших послуг!

Ознайомтеся з результатами нашої діяльності в цьому розділі сайту, щоб переконатися, що результати наших клієнтів нам дійсно важливі!

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!