Ми — це об’єднання по захисту прав споживачів фінансових послуг. Наша команда складається з професійних юристів з досвідом роботи в мікрофінансових організаціях і банківських структурах. Саме тому ми знаємо всі дрібниці і «підводні камені», які можуть бути при роботі з цими організаціями.

Наша компанія пропонує два види послуг для тих, хто раз і назавжди хоче вирішити свої проблеми з фінансовими організаціями та колекторами:

  1. Онлайн консультація та супровід до вирішення проблеми. Якщо Ви хочете офіційно врегулювати ситуацію з кредитною організацією і закрити свій борг або припинити тиск на Вас, тоді наші досвідчені консультанти допоможуть Вам у цьому.
    Ви отримаєте детальну консультацію про те, як Вам потрібно діяти, виходячи з особливостей саме Вашої ситуації. Також Вам буде надано зразок заяви в поліцію з приводу тиску на Вас, зразок скарги в Нацкомфінпослуг і вимоги до кредитної організації про усунення порушення Ваших прав.
    У разі наявності суду проти Вас, ми надамо конкретну консультацію, що Вам потрібно робити.
  2. Супровід справи нашими фахівцями. У разі, коли з якихось причин Ви самі не маєте можливості особисто вчинити необхідні дії щодо захисту Ваших прав, приватного життя та закриття кредитної заборгованості (часткове погашення з прощенням залишку боргу, реструктуризація, пролонгація, припинення свавілля колекторів, захист прав військовослужбовців, близьких людей боржника і т.д.), тоді маємо честь запропонувати перекласти цю відповідальність на нас.

Наші фахівці уважно вивчать ситуацію і запропонують оптимальний шлях вирішення проблеми, виходячи з Ваших можливостей.

 

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!