Юридичний центр захисту боржників пропонує Вам кілька комплексних пакетів послуг, щоб допомогти вийти зі стану “проблемного боржника”. Наш інструментарій дозволить Вам набагато простіше і з меншими фінансовими втратами закрити свої проблемні кредити.

Якщо у Вас є: борги по кредиту або кредитами, проблемні кредитні карти, або поєднання декількох кредитних продуктів; якщо були пролонгації, прострочення, нараховані штрафи, пені, відсотки та ін., то наші пакетні пропозиції допоможуть Вам.

Чи важливо, у якого кредитора у Вас борги? Це можуть бути кредити в МФО (ШвидкоЗайм, CashUp, CCloan, Credit7, CreditPlus, Dinero, ЄвроГроші, ForzaCredit, Gofingo, КошельОК, MicroCash, МореГрошів та інші) або в банках (ПриватБанк, АльпаріБанк, Monobank, ОТП Банк, Ощадбанк, Банк Український капітал, Альфа-Банк, ПроКредит Банк, Райффайзен Банк та інші) — перераховувати можна довго, але головне, не має значення, в якій організації у Вас кредити і борги!

Юристи Юридичного центру захисту боржників використовують комплексний підхід — аналізують саме Вашу ситуацію і пропонують кращий шлях виходу з неї з урахуванням лінійки послуг компанії.
У цьому розділі сайту зібрана інформація по кожній нашій послузі окремо. Можете переходити по посиланнях і ознайомитися з кожним з них.

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!