Послуга від компанії Юридичного центру захисту боржників “зняття нотаріального напису” – давайте розберемося, що це, кому підходить і які вигоди принесе.

 

Яка проблема може бути у клієнта, щоб звернутися за цією послугою?

 

Зняття нотаріального напису знадобиться тим клієнтам, які брали гроші в борг у мікрофінансових організаціях (МФО). Це не банки, це невеликі компанії, які обіцяють дати людині грошей у борг на “дуже вигідних” умовах, буквально за 5 хвилин і при пред’явленні мінімуму документів. “Гроші до зарплати” біля зупинки громадського транспорту, бачили? Саме такі компанії обіцяють грошові кошти під дуже низький відсоток і з лояльними умовами повернення. На ділі ж виходить, що людина потрапляє в справжню кредитну кабалу і змушена виплачувати величезні відсотки за користування кредитом.

 

Компанії МФО, як правило, не подають на проблемного позичальника до суду, а вдаються до більш зручного для них способу – накладення нотаріального напису. Але так можуть робити і банки.

При цьому, будь-яка кредитна організація, будь то банк або МФО, може використовувати і нечесні методи: підставні нотаріуси створюють нотаріальний напис, який по суті є незаконним, фіктивним. Доходить і до виконавчого провадження, яке також є незаконним. АЛЕ! Навіть незважаючи на незаконність, з позичальника гроші за цими виконавчими провадженнями списуватися будуть (з офіційної заробітної плати, інших офіційних доходів, навіть соціальної допомоги).

 

У чому суть послуги зняття нотаріального напису?

  • Практикуючий грамотний юрист компанії Юридичний центр захисту боржників вивчає нотаріальний напис клієнта для того, щоб знайти порушення, помилки, “слабкі” місця, які можуть говорити про його незаконність. Іноді можна знайти особливо грубі порушення.
  • Далі йде подача позову до суду і обґрунтування в суді незаконності нотаріального напису (він є хибним, підстав для ного немає).
  • Відбувається скасування виконавчого провадження. Також, подається позов на компенсацію понесених судових витрат.

 

Скільки за часом триває послуга?

Від одного до двох місяців в залежності від ситуації клієнта.

 

Чи вигідна послуга зняття нотаріального напису?

Безумовно, клієнт отримує для себе кілька переваг:

  1. Саме зняття нотаріального напису. Також, якщо були арештовані рахунки, то відбудеться розблокування рахунків.
  2. Скасування виконавчих проваджень, які можуть бути пов’язані з цим незаконним нотаріальним написом.
  3. Компенсація судових витрат.

 

Скільки коштує ця послуга?

Повна вартість послуги становить від 8000 до 12000 грн. Ціна пов’язана з тим, що необхідно провести судові розгляди. Юрист компанії Юридичний центр захисту боржників представляє інтереси клієнта в суді, щоб домогтися зняття нотаріального напису, розблокування рахунків і компенсації судових витрат.

Також компанія надає клієнтові можливість оплатити частину суми відразу, а частина пізніше (розстрочка платежу). Всі умови будуть зафіксовані між компанією і клієнтом в договорі, який підписується з двох сторін.

 

Важливо! Пам’ятайте, якщо ви потрапили в скрутну ситуацію і на вас накладений нотаріальний напис, то суми, які можуть списати, це не просто сума основного боргу ( “тіло” кредиту), але в рази більше. Наприклад, якщо ви брали умовну 1 тисячу гривень, то списати можуть 3 або 4 тисячі.

В даному випадку скористатися послугою зняття нотаріального напису і повернути ці гроші особливо вигідно!

 

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!