Дуже хороша пакетна послуга від компанії – “Захист”. Спеціально розроблений алгоритм дій, який допоможе вийти Вам зі стану боржника.

 

У чому суть такого пакету “Захист”?

 

Ви отримаєте послідовний план дій по спілкуванню з кредиторами чи колекторами. Ви дізнаєтеся також, Які ваші законні права, і навіть зможете поділитися цим з рідними і друзями – щоб і вони були в курсі на випадок, якщо подзвонить колектор їм. У Вас буде покроковий алгоритм від компанії Юридичний центр захисту боржників тобто у Вас буде в розпорядженні знання, як поступово закрити свої кредити.

Також ви отримаєте консультації від наших фахівців (в комфортному відео-форматі) про те, як правильно вести діалог з кредитором і/або з колекторами.

 

Неважливо скільки у Вас кредитів – один або кілька, в МФО або банках, алгоритм універсальний і підходить для вирішення будь-якого питання з будь-яким кредитором. Вам залишиться тільки укласти договір на надання послуг з нашою компанією, детально розповісти про кредитні борги – що брали, у кого, під які умови, який борг скупчився та інше.

 

Вартість даної послуги складає від 3000 грн. Більш точну інформацію по оплаті і умовам згідно Вашої ситуації можна отримати на консультації по телефону.

 

Наші досвідчені юристи проанаизируют саме Вашу ситуацію (адже ситуація кожного клієнта унікальна), і запропонують вам алгоритм виходу зі стану проблемного боржника.

 

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!