Цю юридичну послугу можна по праву вважати новинкою в Україні. Юридичний центр захисту боржників пропонує вам розібратися в чому суть процедури, навіщо вона потрібна і кому.

 

В Україні банкрутство фізичних осіб як юридична процедура з’явилася в кінці 2019 року. На практиці це означає, що громадянин, який не був юридичною особою (фірмою, підприємством), може визнати себе банкрутом. Тобто фізична особа може пройти через процедуру банкрутства.

 

У чому суть процедури «Банкрутство фізичних осіб»?

Оскільки в нашій країні це нововведення, то існує дуже мало практиків, які б розбиралися в тому, як саме відбувається процедура банкрутства. В такому правовому полі багато юристів вдаються до нечесних методів, навіть афер. Наприклад, деякі юристи і компанії можуть розміщувати у себе на сайтах та інших ресурсах (соціальних мережах) рекламу про те, що вони провели процедури банкрутства. Якщо перевірити дану інформацію в реєстрах ведення справ цих юристів виявиться, що у них немає таких справ. Реальних справ щодо банкрутства фізичних осіб проведено дуже мало і отримали такий статус дуже мало громадян.

 

Причина такої малої кількості фізичних осіб, визнаних банкрутами, криється в тому, що багатьом відхиляють заяви про визнання в Господарському суді України. Як правило, це відбувається через неправильний підготовчий шлях, неправильно оформлені документи.

Отже, процедура банкрутства в Україні є, необхідність процедури є, але на ділі дуже складно і незрозуміло. Виникає питання: до кого звертатися, хто може вирішити проблему з підготовкою документації для того, щоб процес визнання банкрутом був позитивний? Відповідь проста: звернутися потрібно до юристів компанії Юридичний центр захисту боржників.

 

У Юридичному центрі захисту боржників є практичний досвід: тут є юрист-практик по частині банкрутства фізичних осіб.

Спеціаліст з великим досвідом процедури банкрутства, на практиці вже більше 5 років. За цей час були визнані банкрутами понад 180 осіб. А досвід юриста можна підтвердити виписками з реєстрів  про ведення цих справ про банкрутство громадян.

 

Важливо! Ціни юридичних компаній за один етап підготовки до процедури банкрутства можуть становити 1000 доларів і більше. Найчастіше, консультації і підготовка до звернення в Господарський суд — ось і вся допомога людині. Юридичний центр захисту боржників надходить інакше: проводиться повний цикл допомоги клієнту.

 

Які етапи допомоги при процедурі банкрутства?

  • Укладається Договір на проведення юридичних послуг, в якому прописуються всі етапи.
  • Проводиться аналіз ситуації людини. Потрібно визначити основні «точки», щоб пройти процедуру з мінімальними втратами. Деталі роботи з клієнтами, у яких є рухоме і нерухоме майно, визначаються на консультації з юристом.
  • Складається обґрунтоване звернення до Господарського суду України.
  • Юристи компанії представляють інтереси людини в суді.
  • Робота з арбітражним керуючим. Сюди входить етап реструктуризації (або вирішується, як цього етапу уникнути). Далі етап продажу майна. На цьому моменті може бути таке, що на продаж піде рухоме або нерухоме майно (яке числиться на клієнті), банківські рахунки, депозити в банках, цінні папери (акції, облігації). АЛЕ! Юридичний центр захисту боржників працює таким чином, щоб максимально зберегти все майно за клієнтом!
  • Етап списання боргів, а також отримання судового рішення про банкрутство. Мета допомоги від компанії Юридичний центр захисту боржників — це саме отримання цього судового рішення про банкрутство та списання всіх боргів.

 

Скільки за часом триває процедура банкрутства фізичних осіб?

Залежно від складності ситуації — близько 1 року (9-12 місяців).

 

Яка вартість і витрати клієнта?

  1. 40260 гривень — винагорода арбітражного керуючого (сума прив’язана до прожиткового мінімуму, 2023 рік). Ці кошти вносяться на депозит в Господарський суд України.
  2. Гонорар компанії Юридичний центр захисту боржників за цю послугу становить від 35 тисяч гривень (ведення повного циклу і допомогу в максимальному списанні боргів людини). Ця сума визначається в залежності від різних факторів: розмір заборгованості, кількість кредиторів, інші чинники, які ускладнюють процедуру.

 

Які вигоди і кому варто звернутися по таку допомогу?

При боргах від 120 тисяч і більше клієнт може зацікавитися цією процедурою. Списані можуть бути не тільки кредити банків, а й кредити МФО (мікрофінансових організацій).

 

Точно цікавою ця процедура буде тим, у кого накопичилося багато боргів — за сумою від 10 тисяч доларів (приблизно 300 тисяч гривень). Також дуже вигідно звернутися тим, у кого є бізнес (в тому числі ФОП), і борги наближаються до мільйонних сум.

Безумовною перевагою також буде і те, що Юридичний центр захисту боржників пропонує систему розстрочки на 5 років (або 60 місяців) суми всіх кредитів. При цьому всі кредитні договори припиняються і виконавчі листи також: відсотки, неустойки, штрафи, пені не нараховуються.

Головна вигода: клієнт отримує послугу «пакетно» — консультування, представництво в суді, підготовка документів, тобто ведення його справи до кінця. І на виході — списання боргів і рішення проблем. В цьому компанія Юридичний центр засхисту боржників має реальний практичний досвід (на відміну від багатьох інших) і точно зацікавлена ​​у вирішенні питань своїх клієнтів.

 

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!