Універсальний продукт від компанії Юридичний центр захисту боржників – “Представництво в суді”. Розглянемо, кому підходить ця послуга і в чому полягає.

 

У чому суть послуги “Представництво в суді”?

Підійде всім громадянам, у кого ситуація склалася таким чином, що потрібно звернення до суду. Можливі два варіанти:

  • У клієнта компанії склалася ситуація, що необхідно подавати позов до суду. Юристи нашого центру ініціюють цей процес і будуть представляти інтереси людини в суді;
  • Коли у клієнта вже йде судовий процес, ініційований кимось іншим (звернулася до суду щодо людини кредитна організація, наприклад, або інша особа). В такому випадку також юристи компанії представлятимуть інтереси людини.

 

Послуга “Представництво в суді” можлива не тільки для тих, хто хоче вирішити питання з проблемним кредитом, а й за багатьма іншими юридичними питаннями – земельні, сімейні, трудові, загальногромадянські, житлові, з питань про захист прав споживача та ін.

 

Що вибрати: “Представництво в суді” або “ЗПП”?

Однією з популярних і затребуваних послуг компанії Юридичний центр захисту боржників є ЗПП – “Захист прав позичальника”. Логічне запитання, а що вибрати – її або “Представництво в суді”?

Захист прав позичальника підходить в першу чергу тим клієнтам, у кого кілька грошових зобов’язань, кілька кредитів (проблемних). Якщо потрібно вирішити з ними питання і клієнт звертається в компанію Юридичний центр захисту боржників, то після комплексної оцінки його положення і для вирішення питань судові процеси можуть початися. Захист інтересів клієнта буде йти по кожному з позик. Детальніше про послугу ЗПП можна прочитати тут.

 

Представництво в суді підходить в тому випадку, якщо у клієнта є один проблемний кредит, і або вже назріла суперечка (подали позов до суду) або від імені клієнта потрібно подати позов до суду. Юристи знайдуть обґрунтовані обставини, які вказують на факт порушення прав клієнта; оформлять всі необхідні документи і будуть здійснювати представництво в суді, захищаючи клієнта компанії.

 

“Представництво в суді”: ціна і терміни.

Вартість послуги складає від 8 до 15 тисяч гривень (один кредит). Точніше можна буде сказати після оцінки ситуації клієнта. З приводу термінів можна помітити, що тут все буде суто індивідуально. Але в загальному позовному порядку тривалість судових розглядів повинна складати до 6 місяців, в спрощеному позовному порядку – не більше 2 місяців. На практиці суди можуть виходити за рамки цих термінів.

 

Якщо у мене немає проблемного кредиту, але є суд з іншого питання, чи можу я звернутися за такою послугою?

 

Відповідь – так! Цей універсальний продукт від компанії Юридичний центр захисту боржників передбачає, що допомогти клієнту можна не тільки з кредитних питань. Ви можете звернутися за послугою “Представництво в суді” в разі загальногромадянських суперечок, сімейних, трудових, господарських та інших, а не тільки з приводу позик. Тобто, послугою можна буде скористатися, якщо потрібно представництво в судах загальної юрисдикції.

 

Якщо у Вас склалася ситуація, в якій вже є суд або потрібні судові розгляди, потрібно подати позов, то тут точно можна скористатися послугою. Тоді життєва ситуація вирішиться набагато простіше і легше, адже захищати Вас будуть грамотні юристи компанії Юридичний центр захисту боржників. Фахівці компанії нададуть Вам висококваліфіковану юридичну допомогу.

 

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!