Один з топових продуктів юридичної компанії  Юридичний центр захисту боржників – пакет “Вихід”. Давайте розберемося, кому і навіщо він може знадобиться.

Такий пакет підійде для більшості клієнтів, оскільки поєднує в собі оптимальні умови. Припустимо, якщо ви хочете допомогу юридичної компанії в розширеному її варіанті, але коштів на VIP-пакет “Супровід” мало, то “Вихід” вам підійде.

 

Що означає такий набір послуг – що таке пакет “Вихід”?

Це алгоритм для самостійного вирішення питань, пов’язаних з кредитами в МФО.

Якщо у вас є кредити в мікрофінансових організаціях (МФО), які ви колись брали на “дуже вигідних умовах” (насправді немає), ви відчуваєте, що вас обманюють і ви переплачуєте, пролонгації перетворилися в хронічне “викачування” грошей, то цей пакет для вас.

 

Юридичний центр захисту боржників надає вам алгоритм з покроковим планом для вирішення питання з проблемним кредитом (кредитами) в МФО.

У пакет також входять:

  1. Всі шаблони необхідних документів.
  2. Відеоконсультацій від юриста.
  3. “Антиколлектор” – це настройка переадресації з телефону клієнта на телефон компанії. Працює це так: існує бот із записом, де перераховуються права клієнта-позичальника. Коли клієнтові дзвонить колектор на його номер телефону, то відбувається переадресація і “відповідає” бот. Таким чином, знижується колекторське тиск.
  4. Клієнт отримує також pdf-файл, в якому перераховані його права (також потрібно для колекторів).

 

Яка вартість послуг по пакету “Вихід”?

Ціна тут більш ніж демократична – 1000 гривень. Кількість відкритих кредитів не важливо. Клієнт отримує “чіткий план”, за допомогою якого можна вирішувати будь-які питання по будь-яких проблемних позиках.

 

Переваги пакета “Вихід”.

Отже, купуючи цю послугу від компанії Юридичний центр захисту боржників, ви отримаєте:

  1. Демократичну ціну – практично будь-який громадянин може скористатися пакетом.
  2. Зниження тиску колекторів: коли їм буде відповідати підготовлений бот з обґрунтуваннями і законними формулюваннями, дзвінки будуть надходити все рідше.
  3. У клієнта буде можливість саме закрити свої кредити, а не продовжувати їх до нескінченності, віддаючи МФО свої кошти, переплачуючи постійно.
  4. Можливість закрити кредити покроково: в середньому 1 займ на місяць, іноді 2 (в залежності від фінансових можливостей), можна спокійно закривати, використовуючи алгоритм.
  5. Допомога в уникнення звинувачень за статтею 190 “Шахрайство” КК України (якої, до речі, часто залякують колектори).
  6. Більшість проблемних ситуацій будуть вирішені в досудовому порядку (Не буде витрат на суди).

 

У чому користь пакету? Приклад з життя.

Дві дівчини купили у компанії Юридичний центр захисту боржників пакет “Вихід”. Одна зробила це для себе, для виходу зі своїх “кредитних історій”, інша зробила це для брата.

Дівчина, яка вирішує питання братові, закрила п’ять кредитів, які “висіли” на її брата. При цьому, чотири з них вона зачинила за 1,5 місяці, останній був закритий довше, протягом 4 місяців. Суть допомоги ще і в тому, що МФО йдуть на поступки: коли клієнт починає спілкуватися більш грамотно, більш обгрунтовано, то і кредитні організації змушені вести себе виключно в правовому полі, а ті ж колектори перестають залякувати і грубіянити.

 

Друга дівчина мала кредитів більше, тому процес зважився за кілька місяців, але також використовувала тільки шаблони документів і ті інструменти, які пропонує пакет “Вихід”, і самостійно закрила свої проблемні кредити.

Обидві дівчини використовували покроковий алгоритм, шаблони документів використовували можливості переадресації на бота – все інше вирішували самі, оскільки переговорний процес з МФО йшов для них більш гладко і зрозуміло.

Якщо у вас є проблемні кредити і ви не знаєте, як вирішити з ними питання, чи не знаєте з чого почати, а коштів на даному етапі трохи – просто зверніться в Юридичному центрі захисту боржників за таким пакетом. Побачите, що цей інструмент точно вам допоможе.

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!