Ми раніше наводили приклад нашого досягнення — судового рішення по кредитній карті Приватбанку (почитати можна тут), тепер інший судовий приклад — на цей раз з позиковими коштами банку. 

 

Всі судові рішення (їх повний текст) є у вільному доступі в реєстрі судових рішень. Кожен громадянин може їх подивитися.

 

Отже, клієнт отримав кредит «рефінансування» в ТАССКОМ Банку. Сума кредиту («тіло») склала 35 тисяч гривень. Банк подав до суду на позичальника з вимогою повернути йому 60 тисяч гривень. 

Важливий момент — кредит передбачає підписання договору з кредитором, а тому позичальник підписує і погоджується на умови, прописані в цьому договорі. Тобто, наш клієнт підписав договір з банком і був обізнаний про ті умови, які йому запропонувала кредитна організація.

Завдання було нелегким, Юридичний центр захисту боржників підключився до ситуації на етапі, коли вже йшов суд. В результаті наших старань вдалося домогтися для клієнта списання боргу в розмірі 15 тисяч гривень, що не мало. Також до виконавчої служби було подано заяву на реструктуризацію. 

Судове рішення Ви можете повністю глянути за посиланням.

 

Непоганий приклад, правда? Ми завжди роз’яснюємо своїм клієнтам, вже існуючим і потенційним: судові розгляди це не страшно! Часом це дуже хороший вихід зі стану проблемного боржника.

Також Юридичний центр захисту боржників пропонує послугу “Представництво в суді”, і може як почати вирішувати Ваше питання, коли вже суд йде, а також ініціювати судові розгляди, якщо це кращий вихід.

Ми завжди дивимося ситуацію кожного клієнта індивідуально! І пропонуємо кращі шляхи вирішення. Вам потрібно повідомити нам:

  • кількість кредитів та їх розміри;
  • в яких організаціях ви їх брали, на яких умовах;
  • що відбувається — що від Вас вимагає кредитор, може бути є взаємодія з колекторською службою, чи є суд чи інші обставини.

 

На основі всієї інформації від Вас ми зробимо аналіз і запропонуємо шляхи виходу виходячи з Ваших можливостей. Весь спектр послуг компанії дозволяє це зробити, від послуги “Переговори з кредитором” і “Пакету “Захист” до “Захисту прав позичальника” і “Процедури банкрутства фізичних осіб”.

Якщо самому складно розібратися в ситуації, Ви можете зателефонувати нам за номером (044) 334-81-90 або залишити заявку на сайті через форму зворотного зв’язку. Наш консультант допоможе Вам.

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!