Часом здається, що суд — це щось страшне, багатьох лякає саме це слово. Але на ділі зовсім не так, і часом, судовий розгляд — кращий шлях виходу зі стану кредитного боржника. 

 

Ось черговий приклад ефективної роботи наших фахівців. У клієнта була в наявності та користуванні кредитна картка ПриватБанку. Відкрита в 2011 році. З картки було знято 20 тисяч гривень — сума кредитного ліміту. А відсотків, які клієнт віддав банку по цій картці, було близько 25 тисяч гривень. 

Вирішенням питання зайнялися в судовому порядку. Суд першої інстанції затвердив, що заява на відкриття кредитної картки, підписана клієнтом, не є кредитним договором.

 

Ми завжди роз’яснюємо своїм клієнтам: кредитка не те ж саме, що кредит. Якщо ви отримуєте кредит, то підписуєте кредитний договір з конкретними умовами, прописаними в ньому. А при отриманні кредитної картки як такого договору немає взагалі, тому умови по кредитній карті (тарифи та ін.), банк може змінювати і навіть не повідомляти про це клієнта. А сам клієнт змушений користуватися кредиткою і підкорятися мінливим умовам і тарифам банку. Завжди важливо про це пам’ятати.

 

Суд дійшов висновку в результаті, що банк не має права отримати такі відсотки, неустойки і штрафи по карті. 

Також в рамках цієї справи подали апеляцію з метою не платити судові збори. Був поданий позов на перерахунок сплачених клієнтом грошей по карті і позов на повернення коштів, які він заплатив понад ту суму, яку отримав спочатку.

Судове рішення Ви можете повністю глянути за посиланням.

 

Переваги нашого клієнта в результаті цієї історії:

  • позбувся проблемної кредитної картки;
  • залишився у виграші, повернувши частину своїх коштів.

 

Детальніше про послуги читайте тут «Представництво в суді» і «Захист прав позичальника».

Наш Юридичний центр захисту боржників працює заради того, щоб Ви мали можливість позбутися кредитних проблем. Хочете цього? Звертайтеся, проконсультуємо! 

 

Якщо самому складно розібратися в ситуації, Ви можете зателефонувати нам за номером (044) 334-81-90 або залишити заявку на сайті через форму зворотного зв’язку. Наш консультант допоможе Вам.

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!