Сьогодні в цій статті ми розповімо вам про те, як виграли суд з Ідея Банком і зберегли клієнту 46 тисяч гривень!

 

Суть справи.

 

Кредит клієнта становив 92 тисячі гривень, і укладений був на три роки або 36 місяців. У кредитному договорі прописана була обов’язково і процентна ставка в 10% річних, що в порівнянні з подібними кредитами досить мало (низька ставка).

 

Чому ж процентна ставка виявилася досить низькою? Вся справа в політиці банку. Як правило, банк від цього не заробляє менше, а за низькими ставками по кредитах просто ховаються додаткові платежі. А саме, комісії з обслуговування кредитної заборгованості. Суть цієї комісії нульова, тобто клієнт платить банку ні за що — можливість здійснювати дзвінки в колл-центр банку або використання інтернет-банкінгу. Ці послуги за замовчуванням для будь-якого клієнта повинні бути безкоштовні, причому за законом!

У нашому конкретному випадку клієнта комісійні платежі від початкової суми взятого кредиту становили 1,85% на місяць. Якщо порахувати в реальних грошах, то за обслуговування кредиту клієнт зобов’язаний був платити 1700 гривень кожен місяць, хоч в перший, хоч до кінця використання кредиту! Загальна сума всіх витрат нарахованих відсотків склала 18 тисяч гривень, а комісійних платежів 60 тисяч гривень. Як же захистити нашого клієнта і довести, що нарахування подібної комісії — незаконно? Шляхом суду, звичайно ж!

 

В результаті судового процесу була визнана недійсною така сума, тому банку клієнт стільки не повинен платити. А те, що вже було сплачено, було визнано «необґрунтованим збагаченням банку». І клієнту ця сума повинна бути повернута. В результаті виграної справи ми зберегли клієнту 46 тисяч гривень, що досить значно.

 

Чому комісія з обслуговування кредитної заборгованості незаконна?

Як ми з цим боремося?

 

Зазвичай багато кредитні договори містять так звані супутні послуги у вигляді різних комісій за що-небудь. Кредит стає дорожче в рази — як в нашому прикладі, ці суми часом перевищують суми нарахувань процентної ставки.

Шляхом судових розглядів ми можемо оскаржити нараховані комісії, та навіть допомогти повернути частину сплачених коштів. Таким чином, наш клієнт не просто прощається з проблемним кредитом (платить тільки основну суму боргу, «тіло» кредиту, і частину нарахованих відсотків), але і залишається у виграші.

 

Якщо у вас є проблемний кредит, або ви не впевнені, але відчуваєте, що переплачуєте, значить вам просто необхідно звернутися до нас. У наших юристів великий досвід у вирішення подібних завдань. Затребувана і важлива послуга Юридичного центру захисту боржників — «Представництво в суді», тут про неї можна почитати більш детально. Завдяки їй вже безліч наших клієнтів отримали довгоочікуване позбавлення від кредитної кабали.

 

Якщо самому складно розібратися в ситуації, ви можете зателефонувати нам за номером (044) 334-81-90 або залишити заявку на сайті через форму зворотного зв’язку. Наш консультант допоможе вам.

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!