Наша юридична компанія існує саме для того, щоб допомагати Вам з проблемними кредитами. У цьому сенс нашої роботи, а тому, ми дуже раді отримувати такі результати.

 

Чи багато людей вдається до допомоги кредитів від банків і МФО? Так, досить багато, життєві ситуації бувають різні. Але при цьому не всі знають як грамотно користуватися позиковими коштами, а ще більше людей стають «жертвами кредитної системи». 

Кредиторам все одно — вони на своїх клієнтах заробляють, а тим часом люди оплачують непомірні для себе суми. Плюс найчастіше кредитори вдаються до не дуже законних методів нарахування відсотків та інших платежів (особливо МФО).

 

Прострочення по кредиту — і ось вже Ваш борг переданий колекторській компанії. А колектори в Україні особливо не церемоняться. І тоді починаються нічні дзвінки, написи в під’їзді, повідомлення родичам…І хоч цього року на законодавчому рівні діяльність колекторів стала більш жорстко регулюватися (докладніше читайте тут), проблем з ними у громадян досі вистачає.

 

Для тих, хто зіткнувся з ними на практиці — існує Юридичний центр захисту боржників. Ось результат нашої роботи — клієнти, які отримали листи від компанії ТОВ «Кредитпроінвест» (факторингова компанія, що означає колекторська). Організація видала клієнтам такі листи, що говорить про те, що рішення про їх проблемних кредитах є, і вони будуть закриті.

 

Питання з сумами боргів індивідуальне — наша компанія завжди намагається добитися максимального списання боргу за Вашими проблемними кредитами. Іноді потрібно закрити тільки «тіло» кредиту, іноді частину відсотків, але часто якусь частку боргів вдається списати! А в підсумку — закритий кредит. Як у прикладі наших клієнтів.

 

Якщо у Вас є проблемні кредити, накопичилися борги або дошкуляють колектори, якщо ви відчуваєте, що ваші законні права порушені — звертайтеся до нас! 

 

Інструментарій дозволить нам це, наприклад, такі послуги як «Пакетна пропозиція «Захист+» або «Пакетна пропозиція «Алгоритм Вихід» можуть Вам підійти.

 

Якщо не знаєте, що вибрати Ви можете зателефонувати нам за номером (044) 334-81-90 або залишити заявку на сайті через форму зворотного зв’язку. Наш консультант допоможе Вам.

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!