Банкрутство фізичних осіб в Україні — досить нова процедура, але вже зарекомендувала себе як дуже ефективна! І в Юридичному центрі захисту боржників є фахівці, які допомагають провести цю процедуру громадянину з успішним результатом. Сьогодні розглянемо приклади нашої діяльності за послугою “Банкрутство фізичних осіб”.

 

Довідково: що таке банкрутство фізичних осіб в Україні і кому це потрібно?

 

Банкрутство фізичних осіб — це визнання неплатоспроможним, тобто стан, коли всі борги будуть списані. Відбувається це через опис і реалізацію майна боржника (залишається тільки необхідне житло).

Така процедура підійде всім, у кого досить великі борги — загальною сумою від 180 тисяч гривень. Щоб зрозуміти і вникнути в теоретичні деталі процедури, почитайте нашу статтю про це тут.

 

Сьогодні у відео ми показуємо два приклади наших клієнтів за послугою “Банкрутство фізичних осіб”.

 

Можете подивитися відео про це на каналі тут:

 

Приклад 1.

 

По клієнту було подано заяву до місцевого суду щодо відкриття справи про неплатоспроможність фізичної особи. Суть  -отримання розстрочки на внесення сум до Господарського суду України, для того, щоб оплатити винагороду арбітражного керуючого (обов’язковий пункт процедури банкрутства).

Необхідно вносити обов’язковий авансовий платіж для арбітражного керуючого — таким чином, Юридичний центр захисту боржників домовився про внесення частини суми з керуючим (домовленість досягнута).

 

Але судова інстанція (місцева) не погодилася з цим, позначивши, що порушений порядок і необхідно внести повну суму керуючому. Тоді була подана апеляція до Апеляційного суду, який виніс своє схвалення і повернув справу про банкрутство нашим юристам. 

Авансовий платіж арбітражному керуючому обов’язковий при банкрутстві. Це обов’язок боржника, який він повинен виконати до подачі заяви. Ця плата  -майнове право керуючого, а тому, він може домовитися з боржником про розстрочку цих сум. 

 

Який сенс всього, що сталося? В даному випадку Юридичний центр захисту боржників захистив право свого клієнта не оплачувати в повному обсязі до подачі заяви (сума ж не маленька). А сплатити частину, подати заяву — таким чином, з’являються відповідні правові наслідки справи про банкрутство фізичної особи. 

Банкрутство передбачає також накладення мораторію на вимоги кредиторів, а це дуже важливо для боржника! 

 

Приклад 2. 

 

Також по клієнту було подано заяву про визнання неплатоспроможним. В якості наявності боргів перед кредиторами була представлена в суд виписка з кредитної історії клієнта. Місцева судова інстанція не погодилася з цим, підкресливши, що це не може бути доказом наявності боргів перед кредиторами у громадянина. Оскільки кредитний договір і повідомлення від кредитора можуть це підтвердити. 

Суд виніс такий висновок: що клієнту необхідно у кожного кредитора вимагати завірену копію кредитного договору (що означає, відвідати особисто кожного з них). У побутовому сенсі це абсолютно незручно — потрібно кинути роботу і поточні справи і приділяти цьому значний час. Плюс відбудеться відстрочка за часом в подачі заяви — справа затягнеться. 

 

Позиція Верховного суду повністю збіглася з позицією юристів Юридичного центру захисту боржників, які вели цю справу. І так, тут теж фахівці подавали апеляційну скаргу, щоб оскаржити це питання. Підсумок: виписка з кредитної історії підходить як доказ наявності боргів у нашого клієнта, що ми і намагалися довести.

В якості довідки: будь-який громадянин може онлайн зайти на сайт Бюро Кредитних Історій, і витративши кілька хвилин, завантажити виписку зі своєї кредитної історії. Це може знадобитися з самих будь-яких ситуаціях.

 

Отже, у обох клієнтів були труднощі на початку шляху по процедурі банкрутства, але з нашою допомогою вони повернулися до суду першої інстанції з тим, щоб продовжити законне ведення цієї процедури. 

 

Якщо у Вас:

  • є значні борги за кредитом або кредитами (особливо якщо загальна сума значна);
  • якщо вам були нараховані штрафи, пені, неустойки;
  • можливо, якщо порушення на Вашу адресу з боку кредитора або колекторів та ін.,

то Вам допоможуть в Юридичному центрі захисту боржників!

 

Процедура “Банкрутство фізичних осіб” — для деяких громадян є дуже ефективним інструментом позбутися від усіх боргів. А якщо у Вас є судовий розгляд по іншій справі, то наші юристи також вам допоможуть — підійде наша послуга “Представництво в суді”.

 

Якщо самому складно розібратися в ситуації, Ви можете зателефонувати нам за номером (044) 334-81-90 або залишити заявку на сайті через форму зворотного зв’язку. Наш консультант допоможе Вам.

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!