Сьогодні вашій увазі пропонується дуже важливий приклад нашої діяльності. Ми закрили справу за процедурою «Банкрутство фізичних осіб» і клієнт отримав повне списання своїх боргів!

Про процедуру банкрутства фізичних осіб в Україні можна почитати в нашій статті.

Дійсно, цей механізм дуже ефективний для тих, хто накопичив значні борги за кредитами. Результат — повне списання і позбавлення, але давайте трохи докладніше розглянемо в прикладі нашої роботи.

 

З клієнтом було обговорено і був укладений договір про те, що він і Юридичний центр захисту боржників співпрацюють за процедурою банкрутства. Процес цей нешвидкий, приблизно 10 місяців велася робота у справі нашого клієнта.

На момент звернення клієнта до нас загальна сума всіх боргів становила близько 300 тисяч гривень, а на момент отримання судового рішення склала понад 480 тисяч гривень. Тобто саме ця сума боргів і була списана, за нашою допомогою!

6 січня 2022 року Запорізький суд виніс рішення, з якого випливає ось що. Кредитори, які були вказані в списку з БКІ (Бюро Кредитних Історій) клієнта, не «прийшли» в цю процедуру — всі кредити від таких кредиторів є списаними.

 

Відео на каналі про це:

Яка суть?

Громадянин України реалізував своє законне право на дану процедуру, щоб не виплачувати кредиторам величезні відсотки.

Якщо у вас склалася ситуація з кредитами, банківськими або кредитами від МФО, ви загрузли в боргах і не знаєте, з якого кредиту почати виплачувати…не потрібно зволікати! Чим довше ви перебуваєте в такій ситуації, тим більше борги і ситуація ще гірше.

 

Потрібно починати діяти:

  • більше не брати в борг. Це важливо! Багато хто беруть новий кредит, щоб перекрити старий, а потім ще один, і ще — результат тільки зростаючі борги, а не вирішення проблеми;
  • необхідно проконсультуватися з юристом, які варіанти є вирішення проблеми — списати частину боргів або повністю (визнати банкрутом), особливо якщо ці борги були нараховані незаконно.

 

Закон «Про банкрутство фізичних осіб» в Україні — відносне нововведення (з 2019 року), але дуже корисний всім, у кого борги більше 120-130 тисяч гривень.

Юридичний центр захисту боржників дуже пишається своїми фахівцями, які допомагають проводити процедуру банкрутства громадянам. Адже, як бачите, можна списати навіть борги в півмільйона!

 

Якщо самому складно розібратися в ситуації, ви можете зателефонувати нам за номером (044) 334-81-90 або залишити заявку на сайті через форму зворотного зв’язку. Наш консультант допоможе вам.

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!