До вашої уваги сьогодні — гарантійні листи від МФО, для наших клієнтів.

 

У представленій статті лише мала частина, сьогодні розповімо просто про суть. Якщо у вас є кредит або кредити МФО, проблемні, то їх можна закрити з нашою допомогою легше і простіше, а також списати частину боргів. Отже… давайте розберемося, в чому ж проблема мікрокредитів в Україні, чому саме потрібно домогтися отримання гарантійного листа і як це може допомогти саме вам, якщо у вас склалася подібна ситуація.

 

Мікрокредити від МФО — це тільки на перший погляд “зручність і простота отримання, низькі процентні ставки та ін.”, насправді багато позичальників стикаються з такими мінусами:

  • ставки в тимчасовому періоді дуже великі, набагато вище банківських. 1% в день перетворюється в 800% річних і вище. Поки людина користується кредитом, а також пролонгаціями, вона переплачує гігантські суми!
  • у МФО неможливо оформити страховку, це в порівнянні з банківським кредитом значний мінус. Якщо людина втратила роботу або захворіла, вона ніяк не захищена, і змушена далі платити.
  • штрафні санкції, пені за прострочення та ін. — МФО не соромляться нараховувати значні суми, якщо раптом таке сталося.

 

Часом людина, взявши один кредит в МФО, не може по ньому розплатитися, і бере другий, щоб перекрити перший. Їй здається, що так простіше і вигідніше. Але ні, ця ситуація часто призводить до третього кредиту, потім четвертого…підсумок — купа мікрокредитів, значні борги. А якщо ще було користування пролонгаціями, це зовсім погано. За пролонгацію потрібно заплатити, але при цьому основний борг і відсотки нікуди не пішли, борг зростає далі. 

 

Дуже багато клієнтів Юридичного центру захисту боржників і прийшло до нас з такою ситуацією — безліч мікрокредитів, прострочення і пролонгації, значна сума боргу. Позичальник сам не може вибратися з ситуації, що склалася.

 

Який з цього висновок?

 

Краще не брати взагалі кредити МФО! Так, це ідеальна ситуація. Завжди варто розраховувати на себе, вивчаючи правила управління власними фінансами. Але — легко сказати, та важко зробити, вірно? Тому, якщо все ж є кредити МФО, варто звернутися до грамотних юристів.

 

До чого вас приведе звернення в Юридичний центр захисту боржників?

 

Тут проілюстровані деякі приклади наших клієнтів — вони отримали гарантійні листи від МФО, що це означає? Сенс — компанія видає такий лист, тим самим гарантуючи, що кредит буде закритий, якщо клієнт внесе певну суму. Як правило, це тіло кредиту або тіло + частина відсотків. Що ж робимо ми?

 

При зверненні в Юридичний центр захисту боржників ми консультуємо, дізнаємося ситуацію клієнта (де і скільки у нього кредитів, які умови та ін.).

 

  • Виходячи з цього пропонуємо клієнту оптимальний вихід із ситуації, як покроково закривати свої кредити, укладаємо договір про співпрацю. Важливо! Ми не закриваємо кредити за вас! Ми допомагаємо і направляємо, щоб ви робили це швидше і простіше.
  • Наші юристи будуть підтримувати на всіх етапах — ми за вас ведемо переговори з МФО або колекторами! Також готуємо всі необхідні документи, відправляємо листи, звернення, скарги та інше — все, що потрібно в рамках ведення справи.
  • Дуже важлива частина нашої роботи — аналіз ваших кредитних договорів з тим, щоб знайти там невідповідності, незаконно нараховані відсотки, пені, штрафи та інше. Ми ведемо переговори з кредиторами, щоб частину цих відсотків і сум можна було списати на законних підставах!

У підсумку, наш клієнт отримує гарантійний лист від кредитора, в якому прописано, скільки йому потрібно внести, щоб кредит був закритий. Дуже часто частину сум можна списати!

 

Вигода — ви отримуєте можливість закрити свій кредит швидше, повернути частину сум, або заплатити набагато менше. Тепер вам не потрібно користуватися пролонгаціями, а також знижується колекторський тиск. Немає необхідності спілкуватися з кредитором або колектором, цим буде займатися наш фахівець.

 

Підсумок — наші задоволені клієнти, які заощадили час, гроші, нерви, і покроково змогли закрити всі свої кредити в МФО! Хочете також?

 

Якщо самому складно розібратися в ситуації, ви можете зателефонувати нам за номером (044) 334-81-90 або залишити заявку на сайті через форму зворотного зв’язку. Наш консультант допоможе вам.

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!