Сьогодні в рубриці “Наші перемоги” ми б хотіли представити Вам гарантійні листи наших клієнтів. Найважливіше – це буквально за тиждень і це далеко не весь обсяг позитивних результатів! Звідси висновок – той, хто хоче закрити свої проблемні кредити, починає робити і домагається результату!

 

Тут представлені гарантійки від різних компаній – як від мікрофінансових організацій (МФО), так і від факторингових компаній (колекторських). Причому, в більшості випадків нам вдалося домогтися для наших клієнтів часткового списання нарахованих боргів! Знаєте, що це означає?

 

Це говорить про те, що будь-який кредитор думає про себе – і умови кредиту банку або мікрокредиту збудовані таким чином, щоб Ви максимально довго платили кредит і максимально переплачували. На Вас кредитні компанії заробляють!

 

Ось чому фахівці Юридичного центру захисту боржників завжди роблять акцент на те, що Ви з нашою допомогою не просто можете почати закривати проблемні кредити, а робити це грамотно. В результаті – частина Ваших коштів залишиться при Вас, і Ви не будете “годувати” своїми грошима когось!

 

Часто в нашу компанію надходить питання: “я хочу закрити кредити, але не знаю як, грошей немає”. Зрозуміло, навіть в найскладнішій життєвій ситуації завжди знайдеться вихід. Навіть якщо коштів обмежена кількість. Почніть діяти вже сьогодні:

  • Не потрібно “хапатися” за все, встигнути закрити всі свої кредити завтра. Потрібно почати діяти поетапно.
  • Не слід користуватися пролонгаціями – так Ви переплатите ще більше, а краще почати збирати “подушку безпеки”.
  • Спочатку потрібно закрити кредит з мінімальним боргом, а потім поступово, крок за кроком закрити більші борги.

 

Щоб почати закривати свої борги, дотримуйтесь таких етапів:

  • Складіть список всіх боргів – від маленького до великого.
  • Проаналізуйте свої доходи – розпишіть, скільки Вам потрібно на обов’язкові витрати, і скільки Ви можете відкласти.

 

Зверніться в Юридичний центр захисту боржників, щоб Вас міг проконсультувати фахівець. Знаючи, яка у Вас ситуація (скільки кредитів, де, на яких умовах, скільки боргів) ми Вам запропонуємо оптимальний вихід із ситуації.

Якщо боргів дуже багато, можна скористатися послугою “Банкрутство фізичних осіб”, якщо у Вас один кредит або кілька – “Захист прав позичальника” допоможе Вам, якщо дошкуляють колектори – “Переговори з кредитором” і так далі. 

В Юридичному центрі захисту боржників точно знають, як допомогти Вам у вирішенні питань з проблемними позиками.

Якщо самому складно розібратися в ситуації, Ви можете зателефонувати нам за номером (044) 334-81-90 або залишити заявку на сайті через форму зворотного зв’язку. Наш консультант допоможе Вам.

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!