Сьогодні представляємо Вашій увазі деякі результати нашої роботи. Звичайно, таких дуже багато, тому ми будемо публікувати інформацію про них. Якщо Ви сумніваєтеся, чи варто звертатися в нашу компанію, то завжди можете подивитися на результати роботи — закриті кредити інших клієнтів. Про це свідчать гарантійні листи.

 

Приклади відносяться до МФО (мікрофінансової організації) “Кредит7”. Кілька наших щасливих клієнтів отримали подібні листи. Причому, як видно з цих листів, десь людині потрібно повернути тільки «тіло» кредиту (а нараховані відсотки ні), десь сума перевищує «тіло» кредиту, але не настільки сильно, як початкова сума нарахованих відсотків.

 

Про що це говорить? Робота по закриттю вашого кредиту в нашій компанії ведеться таким чином, щоб ви в максимально короткі терміни закрили свій кредит (або кредити) з найменшими для себе втратами. І щоб нараховані відсотки, а також штрафи, пені, неустойки та інше, нараховані в тому числі обманним шляхом, були списані. 

 

Ми прагнемо до того, щоб допомогти максимально кожному клієнту і гарантуємо, що з нами ви закриєте свої проблемні кредити і покінчите з боргами раз і назавжди!

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!