У нас на каналі нещодавно вийшло нове відео про найактуальніше — про списання кредитів в Україні, про актуальну процедуру банкрутства фізичних осіб, колекторів та інші аспекти фінансового ринку.

 

Дівиться цікаве відео:

 

Про банкрутство фізичних осіб в Україні докладніше.

 

Сьогодні ніхто не застрахований від “боргової ями”, навіть ті, у кого є значні капітали. Статися може всяке. У відео наводяться приклади знаменитостей (президенти, голлівудські актори), у яких скупчилася маса боргів і вони на межі розорення. Хоча здавалося б.

А якщо вже людина користується кредитними продуктами від банків або МФО, то ризик заробити багато боргів збільшується в рази.

 

В Україні процедура працює не так давно. Якщо у вас скупчилися значні борги, то можна оголосити себе банкрутом. Але не просто так, а шляхом спеціальної процедури. Так що це за статус і для кого підходить?

Банкрутство фізичної особи — це визнана в судовому порядку неплатоспроможність фізичної особи, звичайного громадянина. У відео більш детально розповідає про це заступник генерального директора Юридичного центру захисту боржників Антон Мельничук.

Знаючи законодавство і всі тонкощі, можна знайти шляхи вирішення для клієнта ЮрЦЗБ таким чином, щоб це послужило йому користю.

 

  • Важливі причини накопичення значної кількості боргів — звільнення або серйозна хвороба. У цьому випадку банкрутство стає більш актуальним і обгрунтованим.
  • В результаті — будуть списані всі борги, кредитори і колектори перестануть турбувати людину, у неї з’являється шанс почати життя заново практично.

 

Що тут лякає людину зазвичай? Перспектива втрати житла — адже здається, що відберуть останнє за борги. Але це зовсім не так!

Важливо розуміти, що у процедури банкрутства є законні умови щодо майна — частина майна реалізується, але є певні позиції, які обов’язково залишаться у громадянина.

 

Приклад у відео — Олексій Голімбієвський, який розповідає про свою ситуацію.

 

Він пройшов процедуру банкрутства, і при цьому всьому його майно залишилося при ньому. Загальна сума боргів Олексія становила понад 350 тисяч (спочатку 150 тисяч, а решта відсотки). 

Кредити брав на добру справу — почати власний бізнес, але всьому завадив карантин (2020 рік для всіх став складним зі зрозумілих причин). Ось чому справа “не пішла”. Борги збільшувалися, колектори турбували все частіше. Це факторингові компанії, колекторські, дзвонили не тільки йому, а й близьким. А це, до речі, порушення законної діяльності!

Олексій звичайно шукав вирішення своїх проблем, і знайшов в результаті сайт нашої компанії — Юридичного центру захисту боржників. Він залишив заявку на зворотний дзвінок, після чого йому передзвонили і запропонували очну зустріч в офісі. 

Далі між Олексієм і ЮрЦЗБ був укладений договір, і запропонований покроковий алгоритм дій щодо виходу з такої складної ситуації. 

Вся процедура тривала близько півроку. У приватному випадку Олексія у нього не було майна, яке можна було б реалізовувати, тому суд виніс рішення про те, що борги потрібно списати. Заплатив клієнт тільки за юридичні послуги та обов’язкові платежі в рамках проведення процедури (близько 80 тисяч гривень). Але! Якби він не звернувся в ЮрЦЗБ, йому б довелося виплачувати кілька сотень тисяч гривень кредиторам, колекторам і жити в постійному стресі, можливо, ще кілька років. Відчуйте різницю!

 

Поки що в Україні ще далеко не всі громадяни вірять у те, що можна позбутися боргів у судовому порядку, і це набагато краще за інші шляхи. Банкрутство фізичних осіб в Україні — процедура, в якій розбираються поки що ще дуже мало практиків. В Юридичному центрі захисту боржників такі фахівці є!

 

Ось деякі аспекти щодо банкрутства:

  • 30 мінімальних зарплат або 180 тисяч гривень і більше — якщо сума вашого боргу становить стільки, то тоді процедура банкрутства це найкраще рішення для вас.
  • Є виплати, які не підуть навіть при банкрутстві (зобов’язання) — це аліменти, компенсації при нанесенні шкоди здоров’ю, єдиний соціальний внесок. За законом такі зобов’язання повинні бути погашені перед початком процедури банкрутства.
  • У процедурі беруть участь тільки ті кредитори, які звернулися до Господарського суду, який в результаті визнав вимоги цих кредиторів. Між ними і буде реалізований план реструктуризації. Решта кредиторів, хто до суду не прийшов, в цьому не беруть участь.

А у відео Антон Мельничук наводить приклад такого плану реструктуризації, при якому майно громадянина не чіпають взагалі (тобто воно не бере участь).

У процедурі банкрутства важливий фахівець — арбітражний керуючий. Громадянин оплачує аванс за перші три місяці його роботи. Є у цієї процедури й інші нюанси, пов’язані з тим, що результат процедури залежить від роботи юриста (потрібно довести справу до визнання громадянина банкрутом і списання боргів).

 

Важливо пам’ятати, що “останнє” не відберуть, крім особистих речей, побутової техніки та іншого, за громадянином залишається єдине житлове приміщення. Це може бути квартира, площею не більше 60 кв.метрів або приватний будинок, площею не більше 120 кв. метрів. 

 

Процедура банкрутства — складний і нешвидкий процес. Тому тут дуже важливо звернутися за допомогою до досвідчених професіоналів. Тобто — в Юридичний центр захисту боржників.

 

Якщо самому складно розібратися в ситуації, ви можете зателефонувати нам за номером (044) 334-81-90 або залишити заявку на сайті через форму зворотного зв’язку. Наш консультант допоможе вам.

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!