Універсальний продукт від компанії Юридичний центр захисту боржників — «представництво в суді». У цій статті розглянемо, кому підходить ця послуга і в чому полягає.

 

 

У чому суть послуги»представництво в суді»?

Підійде всім громадянам, у кого ситуація склалася таким чином, що потрібно звернення до суду.

 

Можливі два варіанти:

  • У клієнта компанії склалася ситуація, що необхідно подавати позов до суду. Юристи нашої компанії ініціюють цей процес і будуть представляти інтереси людини в суді;
  • Коли у клієнта вже йде судовий процес, ініційований кимось іншим (звернулася до суду щодо людини кредитна організація, наприклад, або інша особа). У такому випадку також юристи компанії будуть представляти інтереси людини.

Послуга «представництво в суді» можлива не тільки для тих, хто хоче вирішити питання з проблемним кредитом, а й з багатьох інших юридичних питань — земельних, сімейних, трудових, загальногромадянських, житлових, з питань про захист прав споживача та ін.

 

Що вибрати: «представництво в суді» або «ЗПП»?

Однією з популярних і затребуваних послуг компанії Юридичній центр захисту боржників є ЗПП — «захист прав позичальника». Логічне питання, а що вибрати — її або «представництво в суді»?

 

Захист прав позичальника підходить в першу чергу тим клієнтам, у кого кілька грошових зобов’язань, кілька кредитів (проблемних). Якщо потрібно вирішити з ними питання і клієнт звертається в нашу компанію, то після комплексної оцінки його положення і для вирішення питань судові процеси можуть початися. Захист інтересів клієнта буде йти по кожному з позик. Детальніше про послугу ЗПП можна прочитати тут.

 

Представництво в суді підходить в тому випадку, якщо у клієнта є один проблемний кредит, і або вже є суперечка (подали позов до суду) або від імені клієнта потрібно подати позов до суду. Юристи знайдуть обґрунтовані обставини, які вказують на факт порушення прав клієнта; оформлять всі необхідні документи і представлятимуть в суді, захищаючи клієнта компанії.

 

«Представництво в суді»: ціна і терміни.

Вартість послуги становить від 8 до 15 тисяч гривень (один кредит). Точніше можна буде сказати після оцінки ситуації клієнта. З приводу термінів можна помітити, що тут все буде суто індивідуально. Але в загальному позовному порядку тривалість судових розглядів повинна становити до 6 місяців, в спрощеному позовному порядку — не більше 2 місяців. На практиці суди можуть виходити за рамки цих термінів.

 

Якщо у мене немає проблемного кредиту, але є суд з іншого питання, Чи можу я звернутися за такою послугою?

Відповідь — так! Цей універсальний продукт від компанії Юридичний центр захисту боржників передбачає, що допомогти клієнту можна не тільки з кредитних питань. Ви можете звернутися за послугою «представництво в суді» в разі загальногромадянських спорів, сімейних, трудових, господарських та інших, а не тільки з приводу позик. Тобто, послугою можна буде скористатися, якщо потрібне представництво в судах загальної юрисдикції.

Якщо у Вас склалася ситуація, в якій вже є суд або потрібні судові розгляди, потрібно подати позов, то тут точно можна скористатися послугою. Тоді життєва ситуація вирішиться набагато простіше і легше, адже захищати Вас будуть грамотні юристи нашої компанії. Фахівці нададуть вам висококваліфіковану юридичну допомогу.

 

Якщо самому складно розібратися в ситуації, ви можете зателефонувати нам за номером (044) 334-81-90 або залишити заявку на сайті через форму зворотнього зв’язку. Наші консультанти допоможуть Вам.

 

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!