В Україні вже досить довгий час популярні мікрокредити, не тільки в банках. Основний сегмент цього ринку займають МФО — мікрофінансові організації, які пропонують швидкі кредити «до зарплати». Людям обіцяють, що практично кожен повнолітній громадянин України може отримати такий кредит, тільки за паспортом на свої особисті цілі, на «дуже вигідних» умовах. Давайте розберемося в тому, що насправді це жодного разу не вигідно — кредити МФО ведуть до боргової ями і тільки проблем в майбутньому. А ось хто залишиться у вигоді — так це такі кредитори і колектори.

 

Умови в МФО.

 

Як правило, суми мікрокредитів невеликі (до 10 тисяч гривень). Отримати їх, за словами самих кредиторів, може буквально будь-який бажаючий повнолітній громадянин України. Обіцяють дуже привабливі відсотки — всього лише 0,01% в день. Ніяких переплат.

 

А що відбувається насправді?

 

Насправді дуже «вигідні» кредити перетворюються на кабалу. Клієнт, оплачуючи такий кредит і користуючись пролонгаціями, виплачує близько 300-800% річних! Це якщо перерахувати. Плюс приховані комісії (за видачу, за обслуговування та ін.), плата за пролонгації, а ще й штрафи, неустойки, пені…може вийде і 1000% річних. Бачите тут вигоду? Її немає.

 

Основна небезпека мікрокредитів це їх дорожнеча, і користування тривалий період. Дуже часто громадяни не можуть виплатити вчасно один мікрокредит, беруть другий, потім третій. Борги ростуть як на дріжджах, і чим далі, тим вибратися з цього стану стає все складніше.

У сучасній економічній ситуації в Україні заробітки громадян не такі великі, тому МФО процвітають. Таких дуже багато, наприклад, Бистрозайм, Dinero, CashUP, Credit7, ECash, ЄвроГроші, Forza, GlobalCredit, Gofingo, ЄвроКошельок, MiLoan, MoneyVeo, SlonCredit, StarCredit, Zecredit — і це тільки зовсім невелика частина. Багато з них видають кредити онлайн, що подвійно небезпечно.

Використовуючи лазівки в законодавстві, такі компанії ще й вдаються до різного роду зловживань. Часто їх клієнти толком не знають, чи вірні суми боргу їм нарахували, і змушені виплачувати ще більші суми боргу.

 

Які ж шляхи вирішення? Що тут можна порадити?

 

  • В Юридичному центрі захисту боржників ми вважаємо, що краще рішення не брати подібні кредити і не користуватися ними, щоб подібні компанії на вас не наживалися. Але реальність така, що дуже складно багатьом прожити без кредитів.

 

  • Якщо вже ви вирішили отримати подібний кредит, то дуже уважно вивчіть всі пункти договору. Не потрібно просто проставляти галочки «я згоден», як багато хто робить, те, що написано дрібним шрифтом — завжди грає важливе значення.

 

  • Вже якщо у вас вже є мікрокредит або кілька, Ви користувалися пролонгаціями і скупчилися борги, а деякі могли вже зіткнутися з колекторами, то не сидіть на одній місці, в надії, що щось відбудеться саме.

 

Потрібно діяти і вирішувати свої проблеми з боргами! Навіть якщо грошей обмежена кількість, вихід є завжди! В Юридичному центрі захисту боржників ми і працюємо для того, щоб допомагати вам у цьому!
Наші пакетні послуги розроблені таким чином, щоб допомогти вийти зі стану «проблемного боржника» всім, у кого скопіліь борги перед МФО — пакети «Захист» і «Захист+», алгоритм «Вихід», «Переговори з кредитором» та інші.

 

Ми допомагаємо як в досудовому порядку, так і в суді. Відповідно до статті 230 ЦК України можна оскаржити договір за кредитом, який був укладений обманним шляхом, наприклад, або на дуже невигідних умовах згідно зі статтею 233 ЦК України.
Можна навіть оскаржити окремі статті кредитного договору — наприклад, нарахування (комісії), і списати частину нарахованих відсотків. Ми допомагаємо комплексно, оформляємо документи в різні інстанції і ведемо переговори з ними і кредитором. Ми працюємо на результат і добиваємося його для наших клієнтів!

Якщо самому складно розібратися в ситуації, ви можете зателефонувати нам за номером (044) 334-81-90 або залишити заявку на сайті через форму зворотного зв’язку. Наш консультант допоможе вам.

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!