Колеги побували в гостях Віта ТБ, розповідаємо про це сьогодні.

 

В Україні вже діє Закон, який дозволяє списувати борги за кредитами. Але багатьом незрозуміло, як же це зробити законно і як протидіяти тиску колекторів.

 

У Юридичного центру захисту боржників на даний момент відкрито три офіси — в Києві, в Сумах і Вінниці. Ось про останній офіс питання. Чому саме у Вінниці виникла потреба відкрити офіс компанії?

 

Сенс роботи компанії — юридична допомога та підтримка боржників по всій території України. Оскільки живуть в будь-якому регіоні громадяни, у яких є проблемні кредити. Тому присутність компанії якомога в більшій кількості міст України є пріоритетною (обласні центри в першу чергу).

 

Тобто, якщо громадянин сам не може вирішити проблему з кредитами, не вистачає знань і розуміння як це краще зробити, тобто організація Юридичний центр захисту боржників, яка допоможе вирішити її. Які кредитні проблеми зустрічаються частіше у громадян, зокрема, у вінничан?

 

Зазвичай це громадяни, у яких є проблеми з кредитами в МФО і кредитних спілках (приблизно 80% всіх клієнтів), у решти проблемні кредити в банках.

Як правило, у клієнтів компанії є борги по кредиту або кредитами, причому з простроченнями. “Боргова яма” — так можна сформулювати проблему громадян, які звертаються в Юридичний центр захисту боржників. Найчастіше, вийшовши на прострочення, громадянин користується пролонгаціями (оплачує їх), плюс нарахування за самі прострочення. У підсумку з цього моменту кредитна організація починає відмінно заробляти на клієнті.

 

Наші ж юристи підходять фундаментально до кожного клієнта — пропонуючи з можливих найефективніший метод вирішення його проблеми. 

 

Зазвичай самостійно громадяни не можуть вирішити проблему самі, оскільки маючи борги, вони потрапляють під провокації і маніпуляцію з боку кредитора або колекторів. Рефінансування або реструктуризація також можуть бути запропоновані, але це не призводить до глобального вирішення питань з боргами і закриття кредитів.

 

Які бувають випадки, чи можна “врятувати” проблемний кредит або безвихідні ситуації теж бувають?

 

Кожен випадок унікальний. Потрібно враховувати умови договору, розмір основного боргу, процентну ставку та інші умови. Якщо більша частина платежів прострочена, то це вже незворотна ситуація. Самостійно громадяни з середнім достатком по Україні не можуть вирівняти дану свою ситуацію. 

Дивіться відео на нашому каналі:

 

Юридичний центр захисту боржників пропонує індивідуальний підхід для клієнта, а також чіткий алгоритм дій. Що тут важливо враховувати?

 

Враховується все. В першу чергу, правовий статус кредитора (МФО або банк) — тут будуть нюанси в законодавстві, якими ці організації керуються. Також враховуються і тенденції роботи — банки і МФО використовують різні алгоритми (зокрема щодо вимог повернути їм борги).

 

Звичайно, враховується і розмір заборгованості. Якщо йдеться про процедуру банкрутства фізичних осіб, то законом передбачено критерій до боржника (певний розмір загального боргу). Також враховується нинішній фінансовий стан клієнта — наскільки він може фінансово реабілітуватися, і наскільки це неможливо (вибираються терміни виплат та інші умови). 

 

Таким чином, якщо у Вас є фінансова проблема — прострочення по кредиту, борги по кредитах в банках, борги по кредитах в МФО, дзвонять колектори і Ви не знаєте, що робити, то звертайтеся до нас. Завжди будемо раді Вам допомогти!

 

Якщо самому складно розібратися в ситуації, Ви можете зателефонувати нам за номером (044) 334-81-90 або залишити заявку на сайті через форму зворотного зв’язку. Наш консультант допоможе Вам.

 

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!