Захист прав позичальника (скорочено ЗПП)

Захист прав позичальника (скорочено ЗПП) — це, мабуть, самий ємний продукт компанії.

 

Юридичний центр захисту боржників допоможе тим, хто опинився в складній життєвій ситуації. У цьому матеріалі ви можете ознайомитися з докладним описом продукту, дізнатися кому він підходить (і чи підходить особисто вам), а також зрозуміти, які переваги він дає.

 

Кому підходить продукт «захист прав позичальника»?

ЗПП створений спеціально для тих, у кого є будь-який продукт в банку — будь то споживчий кредит, іпотечний кредит, заставний кредит або кредитна картка.

 

Яка процедура допомоги при ЗПП?

Алгоритм «захисту прав позичальників» складається з декількох етапів. Розглянемо докладно кожен.

 • Попередній аналіз. Етап необхідний, щоб юрист проаналізував справу людини. На підставі аналізу складається договір в паперовому варіанті, який буде описувати регламент робіт відповідно до цього конкретного випадку. На цьому етапі клієнт оплачує за договором оферти мінімум 1000 грн.
 • Ведення справи та вирішення проблемного питання. Далі ЗПП по будь-якому банківському кредиту або кредитній карті ведуть фахівці компанії-юристи. Тут також можна назвати кілька етапів.
 • Починається підготовка до суду. Головне завдання тут: необхідно відправити ряд звернень і листів згідно з регламентом в банк з тим, щоб зафіксувати (зараз і надалі) порушення з боку банківської організації за кредитним договором. Після чого вже в суді можна буде обґрунтувати порядність клієнта і позначити, які саме порушення були і є з боку банку щодо позичальника.
 • Що в підсумку? Ці заходи допоможуть виграти справу, розірвати кредитний договір або визнати угоду недійсною.
 • Суд. Є окремі випадки: судові розгляди першої інстанції, а також апеляції. Бувають ситуації у позичальників, коли потрібно провести додаткові судові розгляди, наприклад, подати позов до Конституційного Суду. Подібна необхідність виникає рідко, в такому випадку, це буде обговорюватися юристом і клієнтом за додаткову плату.
 • Робота з виконавчою службою. Тут юрист компанії представлятиме інтереси клієнта перед цими службами, а також консультуватиме його.

Всі етапи робіт будуть прописані в договорі, який укладається між сторонами — компанією і клієнтом.

Важливо! У багатьох клієнтів виникає питання «а якщо я перебуваю в регіоні, то як бути, чи зможете ви мені допомогти?». Відповідь — звичайно, так. У сучасному світі з цим немає проблем, всі питання можна вирішувати за допомогою онлайн-ресурсів, відео-конференцій. У тому числі, такий формат можливий, так як з’явився онлайн суд.

Головна вигода людини – він перестає жити в “кредитному рабстві”!

 

Які вигоди для клієнта?

У людини, яка потрапила у важку ситуацію з кредитними боргами, може виникнути логічне запитання «А чи варто мені звернутися до вас, чи має сенс ваша допомога?». Юридичний центр захисту боржників точно знає, які переваги отримає клієнт компанії. Отже:

 • Розірвання кредитного договору — перша і найочевидніша вигода. Юристи компанії допоможуть розірвати проблемний кредитний договір.
 • Зупинка нарахування відсотків за кредитом або кредитною карткою, а також штрафів, пені, неустойок.
 • Позичальник може вибрати оптимальний варіант погашення суми, яка призначена судом. Це етап роботи з виконавчим листом (вище писали про це «робота з виконавчою службою»).
  Варіанти погашення суми боргу можуть бути різні. Наприклад, 20% списань з офіційних доходів. Інший спосіб — розстрочка на 12 місяців. Третій варіант — відстрочка початку виконавчого провадження строком на 3-4 місяці. Все це компанія також допомагає вирішити клієнту і вибрати найбільш оптимальний формат виплат.

 

Якщо угода буде визнана недійсною і суд визнав, що позичальник зобов’язаний повернути тільки «тіло» кредиту (суму основного боргу — те, що брав і не більше), то тут будуть розглянуті два варіанти.

Перший. Людина не переплатив по кредиту (тобто понад «тіла» кредиту), то йому потрібно буде доплатити тільки ту різницю, яка залишилася. Простий приклад: позичальник брав 10 тисяч, заплатив 7 тисяч як відсотки. У цьому випадку йому зарахують ці 7 тисяч в погашення «тіла» кредиту, основного боргу. Залишиться заплатити тільки 3 тисячі.

Другий. Якщо клієнт (позичальник) переплатив, брав 10 тисяч, а вніс вже 20 тисяч за цим кредитом (кредитною карткою), то угоду закривають і кредит буде погашений. Також наша компанія подасть позов на повернення (або судом відразу буде це встановлено), і сума переплати повертається клієнту.

 

Головна вигода людини — вона перестає жити в «кредитному рабстві»!

Особливо в ситуаціях, коли по кредиту були переплати, то шанс повернути частину грошей точно є. Якщо відбувається подібна ситуація, то компанія Юридичний центр захисту боржників візьме собі частину грошей в якості гонорару. Як правило, це 30% від суми повернення. Дана умова також обов’язково прописується в договорі, який підписується сторонами при його укладенні.

 

Яка вартість послуги ЗПП?

В даний момент Юридичний центр захисту боржників бере собі 20% від суми, яку вимагають з клієнта, але не менше 5 тисяч грн. і не більше 30 тисяч грн. Більш точну інформацію по оплаті і умовам згідно Вашої ситуації можна отримати на консультації по телефону.

Тобто, якщо мова про кредит з маленькою сумою, то можливо, такою послугою користуватися не варто (потрібно розглядати індивідуально і шукати інші варіанти), якщо ж сума кредиту велика (наприклад, 20 тисяч грн.), то ЗПП буде вигідна, так як клієнт все одно заплатить 30 тисяч.

 

Скільки за часом триває послуга захист прав позичальника?

Як правило, ЗПП тривала. Загальний час від 7 до 9 місяців в середньому. Кожен етап приблизно займає:

 • Підготовка документів і листів, аналіз ситуації — 2 місяці.
 • Судові розгляди-2-3 місяці.
 • Робота з виконавчим провадженням — 1-2 місяці.

У цей термін клієнт вносить 30% передоплати (відразу), інша сума гонорару для компанії буде розбита на 4-5 місяців рівними частинами. Терміни та умови виплат також будуть зафіксовані в договорі.

 

Які висновки?

Отже, якщо ви потрапили в проблемну, складну і заплутану ситуацію з вашим кредитом або кредитною карткою, якщо є відчуття, що вас обманюють і ви переплачуєте, якщо були списання по кредиту «не зрозуміло звідки і які», якщо проводилися суди без вашої присутності, якщо нараховано штраф або пеня «незрозуміло за що» та ін., то вам в Юридичний центр захисту боржників! Процедура захист прав позичальника ємна і спрямована на те, щоб максимально допомогти людині і вирішити всі питання з проблемним кредитом або кредитною карткою.

Грамотні практикуючі юристи готові відповісти на питання, проконсультувати і почати вирішувати ваше питання вже сьогодні!

 

Якщо самому складно розібратися в ситуації, ви можете зателефонувати нам за номером (044) 334-81-90 або залишити заявку на сайті через форму зворотнього зв’язку. Наші консультанти допоможуть Вам.

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!