Один з топових продуктів нашої юридичної компанії — пакетна пропозиція «Алгоритм Вихід». Давайте розберемося, кому і навіщо він може знадобиться.

 

Такий пакет підійде для більшості клієнтів, оскільки поєднує в собі оптимальні умови. Припустимо, якщо ви хочете допомогу юридичної компанії в розширеному її варіанті, але грошових коштів обмежено на більш розширені послуги, то «вихід» вам підійде.

 

Що означає такий набір послуг — що таке «пакет вихід»?

Це алгоритм для самостійного вирішення питань, пов’язаних з кредитами в МФО.

Якщо у вас є кредити в мікрофінансових організаціях (МФО), які ви колись брали на «дуже вигідних умовах» (насправді ні), ви відчуваєте, що вас обманюють і ви переплачуєте, пролонгації перетворилися в хронічне «викачування» грошей, то цей пакет для вас.

Юридичний центр захисту боржників надає вам алгоритм з покроковим планом для вирішення питання з проблемним кредитом (кредитами) в МФО.

 

У пакет також входять:

  • Всі шаблони необхідних документів.
  • Відеоконсультація від юриста.
  • «Антиколектор» — це налаштування переадресації з телефону Клієнта на телефон компанії. Працює це так: існує бот із записом, де перераховуються права клієнта-позичальника. Коли клієнту дзвонить колектор на його номер телефону, то відбувається переадресація і «відповідає» бот. Таким чином, знижується колекторський тиск.
  • Клієнт отримує також pdf-файл, в якому перераховані його права (також потрібно для колекторів).

 

Переваги пакету «вихід».

Отже, купуючи цю послугу від компанії Юридичний центр захисту боржників, ви отримаєте:

  • Демократичну ціну-практично будь-який громадянин може скористатися пакетом.
  • Зниження тиску колекторів: коли їм буде відповідати підготовлений бот з обґрунтуваннями і законними формулюваннями, дзвінки будуть надходити все рідше.
  • У клієнта буде можливість саме закрити свої кредити, а не продовжувати їх до нескінченності, віддаючи МФО свої кошти, переплачуючи постійно.
  • Можливість закрити кредити покроково: в середньому 1 позика на місяць, іноді 2 (в залежності від фінансових можливостей), можна спокійно закривати, використовуючи алгоритм.
  • Допомога в уникненні звинувачень за статтею 190 «Шахрайство» КК України (якою, до речі, часто залякують колектори).
  • Більшість проблемних ситуацій будуть вирішені в досудовому порядку (не буде витрат на суди).

 

У чому користь пакета? Приклад з життя.

Дві дівчини купили у компанії Юридичний центр захисту боржників пакет «Вихід». Одна зробила це для себе, для виходу зі своїх «кредитних історій», інша зробила це для брата.

Дівчина, яка вирішує питання братові, закрила п’ять кредитів, які «висіли» на її браті. При цьому, чотири з них вона закрила за 1,5 місяці, останній закривався довше, протягом 4 місяців. Суть допомоги ще й в тому, що МФО йдуть на поступки: коли клієнт починає спілкуватися більш грамотно, більш обґрунтовано, то і кредитні організації змушені вести себе виключно в правовому полі, а ті ж колектори перестають залякувати і грубіянити.

Друга дівчина мала кредитів більше, тому процес затягнувся на кілька місяців, але вона також використовувала тільки шаблони документів і ті інструменти, які пропонує пакет «вихід», і самостійно закрила свої проблемні кредити.

Обидві дівчини використовували покроковий алгоритм, шаблони документів та можливості переадресації на бота — все інше вирішували самі, оскільки переговорний процес з МФО йшов для них більш гладко і зрозуміло.

Якщо у вас є проблемні кредити і ви не знаєте, як вирішити з ними питання, не знаєте з чого почати, а коштів на даному етапі небагато — просто зверніться в нашу компанію за таким пакетом. Побачите, що цей інструмент точно вам допоможе.

 

Якщо самому складно розібратися в ситуації, ви можете зателефонувати нам за номером (044) 334-81-90 або залишити заявку на сайті через форму зворотнього зв’язку. Наші консультанти допоможуть Вам.

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!