Ми вже писали про те, що Юридичний центр захисту боржників – один з кращих в Україні по частині проведення процедури банкрутства фізичних осіб, адже у нас працюють досвідчені фахівці! Детальніше ознайомиться можете тут.

Сьогодні керуючий партнер ЮрЦЗБ Сергій Андросов представляє Вашій увазі відгук нашого клієнта із Запоріжжя, який пройшов процедуру банкрутства фізичних осіб і позбувся боргів на суму практично 500 тисяч гривень.

 

Відео на нашому каналі:

 

Владислав Маранді – пройшов процедуру банкрутства за допомогою Юридичного центру захисту боржників. Сергій поставив ряд питань, які ми опишемо нижче. Для багатьох ці популярні питання і відповіді на них стануть, можливо, ключовою допомогою у вирішенні, а чи варто взагалі звертатися до юристів, щоб позбутися від боргів найбільш ефективно.

 

Звідки він дізнався про ЮрЦЗБ?

 

Владислав дізнався з інтернету – власне, популярне джерело будь-якої інформації в наші дні. Зважився не відразу, оскільки були роздуми.

 

Договір був укладений між вами і компанією не в офісі, а дистанційно, вірно?

 

Саме так, оскільки живе в Запоріжжі, плюс карантин.

 

Для вас (клієнта) це був такий перший досвід укладення договору віддалено? І чи складно було зважитися на це?

 

Не те, щоб були складнощі, але такий досвід так, новий.

Також Владислав спілкувався з менеджером компанії, помічником юриста Наталією, потім з нашим провідним юристом, керуючим партнером Антоном Мельничуком. Було прийнято рішення про шлях банкрутства фізичних осіб, оскільки в даному випадку це було краще рішення.

 

Хто консультував з банкрутства?

 

Клієнт спілкувався з юристом, який йому роз’яснив всі нюанси даної процедури. Оскільки Владислав до цього не стикався з такою процедурою, і взагалі багатьом незрозуміло, що і як.
Люди вважають, що допомога юриста нічого не означає, і що потрібно буде самостійно ходити до суду, домовлятися, заповнювати документи і т.п. Пояснимо, що на практиці не так.

 

Питання до Владислава про те, яка його роль була в процесі, що він робив?

 

Основний момент – засідання арбітражного суду, на якому клієнту не обов’язково було присутнім. Йому на електронну пошту надходили протоколи засідань з рішеннями. Тобто основне завдання клієнта було таке – зібрати всі необхідні документи, відправити юристам (які вже самі готували звернення, заяви, тобто всі потрібні документи). Тобто ходити постійно по інстанціях не потрібно (клієнту)! Це протягом 10 місяців.

 

Наступне питання щодо кредиторів – дзвінки, було таке?

 

Неодноразово було, хоча Владислав частину мікропозик виплатив. Дзвінки не припинялися, дзвонили також родичам і на роботу. Після чого йому довелося поставити визначник спаму і нав’язливих дзвінків. Багато дзвінків йому надходило по автодозвону.

 

Ще одне актуальне питання, яке цікавить багатьох, стосується списання боргів. Під час процедури банкрутства постраждало ваше майно, що-небудь було продано? Багато хто думає, що потрібно буде продавати будинок, холодильник, шафа або навіть особисті речі.

 

У листах від кредиторів з вимогами повернути борги були погрози – про те, що ваше майно буде продано, арешт всіх рахунків, заборона виїзду за кордон. Писали таке і банки, і МФО. Але за фактом під час процедури майно клієнта не постраждало.

 

Які відчуття через час, тепер, коли процедура вже завершена?

 

Природно, зараз набагато легше – без дзвінків, колекторського тиску і без боргів.
Випадок клієнта чудовий, адже він один з перших, хто пройшов цю процедуру і успішно її завершив.

Однозначно, краще вирішити питання з боргами кардинально, оскільки домовитися з кредиторами про списання навряд чи вийде.

 

Підсумок:

  • договір з юридичною фірмою можна укласти віддалено – на сьогодні в цьому немає жодної проблеми з сучасними засобами комунікації;
  • юристи ведуть справу людини про банкрутство “під ключ”, клієнт тільки первинно збирає документи і бере участь мінімально;
  • тиск колекторів знижується поступово і в підсумку сходить нанівець;
  • майно (житлова площа), предмети побуту, меблі, особисті речі залишаються у людини;
  • якщо багато боргів, кілька кредитів в банках і МФО – то процедура банкрутства фізичних осіб підходить найкраще, при нашій допомозі ще й легко!

 

Посилання на нашу послугу “Банкрутство фізичних осіб” тут. Також популярними у нас є послуги “Представництво в суді”, “Переговори з кредитором”, пакет “Захист” – на консультації можна дізнатися, яка підійде саме вам.

Якщо самому складно розібратися в ситуації, ви можете зателефонувати нам за номером (044) 334-81-90 або залишити заявку на сайті через форму зворотного зв’язку. Наш консультант допоможе вам.

Не відкладайте на завтра те що можна зробити сьогодні.

Почніть з малого, пройдіть безкоштовну консультацію по телефону прямо зараз і ви дізнаєтеся як вирішити проблемні заборгованості!